Grafický dizajn
a branding

Obal vždy predával a predávať bude

Grafické návrhy

Informačné brožúry, letáky, vizitky, coverka na firemný facebook alebo vtipný obrázok k šéfovej päťdesiatke… Pripravím všetko, na čo si len pomyslíte.

Návrhy loga

Hľadáte vizuálnu formu, ktorá najlepšie znázorní vašu značku a jej hodnoty? Všetko navrhnem, nakreslím a k logu vám pribalíme aj dizajn manuál.

Branding

Nezadávajte jednotlivé grafické návrhy na vypracovanie grafikom ad hoc. Postarám o to, aby boli všetky vizuálne výstupy vašej značky jednotné.

Prosíte si grafiku od Prosimsi?

Chcete, aby vás zákazníci dokázali dobre rozpoznať a aby mal váš produkt svoju tvár? Vy ste mu vdýchli dušu, ja mu dám ozajstnú fazónu. Spoľahnite sa na moje dlhoročné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu a ja vám pripravím estetickú, modernú a zároveň funkčnú grafiku.

Návrhy do 48 hodín
Bezplatné konzultácie
Archivácia súborov

REFERENCIE

Projekty, ktoré sme realizovali …

Cenník a balíky grafických služieb

Vážim si každého zákazníka, preto moje ceny platia pre všetkých rovnako, bez ohľadu na počet núl v budgete. Všetky návrhy pre vás bezplatne archivujeme, takže sa k nim viete kedykoľvek vrátiť.

Grafické návrhy

Až do hotového printového súboru pripravím návrhy vizitiek, letákov, plagátov, bannerov, billboardov či olepy prevádzok a dopravných prostriedkov.

35€
bez DPH za každú začatú hodinu
Branding

V rozšírenom dizajn manuáli zadefinujem kompletné pravidlá vizuálnej komunikácie vašej značky. Okrem loga od nás dostanete aj vzhľad vizitiek, hlavičkového papiera či infografík na sociálne siete.

od

489€
základná cena bez DPH
Návrhy loga

Vytvoríme pre vás tri návrhy loga, ktoré bude originálne a vystihne vašu značku. K finálnemu logu pripojíme tlačové súbory a základný dizajn manuál

od

249€
základná cena bez DPH