Robím digitál, ktorý vás posunie vpred

Kto som?

Volám sa Ladislav Dubravský a už niekoľko rokov poskytujem klientom tie najkvalitnejšie služby v oblasti tvorby webových stránok, eshopov, brandingu a grafického dizajnu pod názvom PROSIMSI. Zákazníkov nikdy neškatuľkujem podľa mena či budgetu a ku všetkým pristupujem rovnako – s dôrazom na profesionalitu, kvalitu a rýchlosť našich služieb.

Záleží mi na vašom biznise

Som rád, že mojími skúsenosťami a znalosťami môžem prispieť k rastu vášho podnikania. Preto vnímam moju rolu v celom obchodnom príbehu mojich klientov. Spolupráca pre mňa nie je vymedzená bodom A a bodom B. Digitálny marketing totiž vnímam ako komplexnú skladačku, preto dávam vždy na stôl celé moje know-how. Tak, aby vaše podnikanie vďaka mojim schopnostiam naozaj napredovalo.

Grafickému dizajnu sa síce „rozumie“ každý, ale ja ho predsa len robím profesionálne. Potrebujete logo, nový branding alebo proste len nové vizitky? Ste na správnej adrese.

Využite moje bohaté skúsenosti s tvorbou webov v prospech svojho podnikania. Postarám sa, aby bola vaša stránka atraktívna, funkčná, rýchla a aby vám prinášala výsledky.

Raz vidieť je lepšie ako si stokrát predstavovať. Chystáte rekonštrukciu interiéru alebo výstavbu domu? Spracujem pre vás realistickú vizualizáciu s dôrazom na všetky detaily.

Naša spolupráca nemusí končiť po odovzdaní projektu …

Prosíte si MOJE referencie?

Nech sa páči, tu sú.

viac ako 12 rokov skúseností

Za ten čas ste mohli navštíviť weby a obdivovať grafické návrhy, ktoré som pripravili pre klientov z rôznych oblastí biznisu. Ponúkam všetko pod jednou strechou: webdizajn, grafiku, video a najnovšie aj 3D vizualizácie.

Viac ako 250 projektov

Nie som úzko zameraný a nešpecializujem sa na konkrétne odvetvia. Moje bohaté skúsenosti dokážem využiť pri projekte akéhokoľvek druhu. A čo neviem, sa kvôli vášmu úspechu rád doučím.