Spoľahlivé zabezpečenie vašich webových stránok

Robustné ochranné mechanizmy pre vašu webovú stránku

Ak máte problém s vírusmi a malvérom na vašom WordPress webe či v databáze, nepanikárte! Som tu, aby som vám pomohol. S mojou odbornosťou a skúsenosťami v oblasti zabezpečenia webových stránok môžete mať istotu, že váš web bude v pevnom profesionálnom rámci. Sľubujem, že vám vyriešim problém do 2 až 24 hodín. Moja úspešnosť zabezpečenia webu je dokonca 100%. Môžete sa spoľahnúť na mňa, a tak môžete mať pokoj s bezpečnosťou vašej web stránky. Kontaktujte ma a ja sa postarám, aby váš web bol bezpečný a chránený pred hrozbami vírusov a malvérov.

Zákaldná cena

od 85€

bez DPH

FTP
Databáza
Pluginy
Šablóna
FAQ

Najčastejšie otázky

V prvom kroku bude nevyhnutné poskytnúť administrátorský prístup k webhostingu, databáze a webovej stránke. Následne analyzujem zdroj a rozsah poškodenia stránky. V ďalšom kroku odstránim alebo opravím infikované súbory a zabezpečím váš web.

Áno, po vykonaní zabezpečenia stránka bude fungovať rovnako ako predtým.

Zaručujem dokonalé zabezpečenie na 99%. Vírus sa však môže dostať aj inými cestami, ako je hosting, alebo ak používate nulled pluginy a šablóny. V týchto prípadoch nemôžem zaručiť bezpečie vášho webu. Preto súčasťou zabezpečenia sú aj návrhy na vylepšenia a elimináciu zdrojov nebezpečenstva.

 Základná cena predstavuje najnižšiu sumu, ktorú môžete zaplatiť za odvírenie stránky. Časový rámec pre odvírenie môže byť rôznorodý, a preto vás vždy informujem o konečnej sume po auditu vášho webu.

Aká je predpokladaná doba trvania odvírenia a zabezpečenia? Odpoveď: Presná doba odvírenia a zabezpečenia závisí od rozsahu poškodenia, a preto je ťažké stanoviť presný časový odhad. Z môjho skúseností však viem, že proces môže trvať aj niekoľko hodín v závislosti od konkrétnych okolností.