Tvorba web stránok a eshopov na mieru

ONE PAGE

Informačné brožúry, letáky, vizitky, coverka na firemný facebook alebo vtipný obrázok k šéfovej päťdesiatke… Pripravíme všetko, na čo si len pomyslíte.

FIREMNÝ WEB

Hľadáte vizuálnu formu, ktorá najlepšie znázorní vašu značku a jej hodnoty? Všetko navrhneme, nakreslíme a k logu vám pribalíme aj dizajn manuál.

eCOMMERCE

Nezadávajte jednotlivé grafické návrhy na vypracovanie grafikom ad hoc. My sa postaráme o to, aby boli všetky vizuálne výstupy vašej značky jednotné.

Prosíte si web od Prosimsi?

Mať web je v digitálnej ére nevyhnutnosťou. Ak však chcete váš biznis vďaka internetu skutočne posúvať, potrebujete k webu ešte pár ďalších ingrediencií: funkčné rozhranie, prehľadnú štruktúru, kvalitný vizuál a integrácie.

One-page weby, firemné stránky, ale aj eshopy. To všetko vytvoríme nielen podľa vašich predstáv, ale aj v súlade s aktuálnymi technologickými požiadavkami. Postaráme sa o všetko – programovanie, optimalizáciu, webhosting i vizuálnu stránku. Raz mesačne váš web skontrolujeme a vykonáme na ňom potrebné aktualizácie.

Moderný a prehľadný web

Webová stránka je vaším najšikovnejším nástrojom komunikácie so zákazníkmi. Preto vytvárame plne responzívne weby, ktoré klientom uľahčujú život a podnikanie.

Webdizajn ušitý na mieru

Pri tvorbe webu vždy zohľadňujeme dva faktory: 1. predstavu klienta, 2. funkčnú stránku a reálne možnosti. Jediný cieľ je vytvoriť webstránku, ktorá prinesie výsledky.

Prehľadná administrácia

Spravovanie eshopu nie je len vytváranie popisov, variantov a obrázkov produktu. Pre administrátora musí byť aj o komfortnej správe skladu a zásob.

Funkcie prispôsobené poďľa požiadaviek

Use Timeline to plan projects right the time how the
type is pieces fit together.

REFERENCIE

Výber projektov, ktoré som realizoval v poslednom období.

Koľko chcem za tvorbu web stránky alebo eshopu na mieru?

Kvalitný web je vaším showroomom, asistentom predaja, registračnou pokladnicou i skladovou evidenciou v jednom. Vážim si každého zákazníka, preto moje ceny platia pre všetkých rovnako, bez ohľadu na budget.

Prezentácia

Jednostránkový prezentačný web

Vytvorenie web stránky

od

350€
základná cena bez DPH

Firemný web

Webstránka vášho biznisu na mieru

Vytvorenie web stránky

od

649€
základná cena bez DPH

eCommerce

Váš internetový obchod alebo portál

Vytvorenie web stránky

od

1499€
základná cena bez DPH