Optimalizácia rýchlosti a výkonnosti vašej web stránky

Ak váš web trpí pomalým načítavaním, nemusíte hneď meniť poskytovateľa webhostingu. Väčšinou stačí optimalizovať webové rozhranie a zrýchliť načítavanie stránok. Neváhajte a zverte mi váš web pre optimalizáciu a zrýchlenie na platforme WordPress. S mojimi skúsenosťami dosiahnem výsledky do troch dní. Som pripravený poskytnúť vám profesionálnu službu, ktorá zabezpečí rýchle načítavanie vašej webovej stránky. Optimalizácia a zrýchlenie sú kľúčové pre úspech vašej stránky a verím, že vám môžem priniesť požadované výsledky.

Na rýchlosti web stránky záleží

Profesionálna optimalizácia rýchlosti webových stránok

Rýchlosť načítania webovej stránky môže významne ovplyvniť úspech vášho e-shopu. Pomaly načítavajúce sa stránky odrádzajú zákazníkov a znižujú konverzné pomery. V tomto článku sa zameriame na najúčinnejšie techniky optimalizácie, ktoré vám pomôžu zrýchliť vašu webovú stránku, zlepšiť užívateľskú skúsenosť a zvýšiť predaje. Ak potrebujete pomoc s implementáciou týchto techník, neváhajte sa na mňa obrátiť. Ponúkam profesionálne služby optimalizácie rýchlosti webových stránok, ktoré zabezpečia maximálnu výkonnosť vášho e-shopu. Od optimalizácie obrázkov až po využitie CDN a minimalizáciu HTTP požiadaviek – som tu, aby som vám pomohol dosiahnuť najlepšie výsledky.

od 149 €

bez DPH

Profesionálna tvorba web stránok na mieru

Najčastejšie otázky

Optimalizácia rýchlosti začína sedemdňovým sledovaním chodu stránky na identifikáciu nedostatkov. Následne sa vykonáva audit webu, zahŕňajúci pluginy, kódy a obrázky. Na základe získaných informácií sa navrhuje proces optimalizácie.

Optimalizácia zahŕňa monitorovanie rýchlosti, minifikáciu HTML, CSS a JS, nastavenie cache a optimalizáciu načítania assetov naprieč celým webom, vrátane optimalizácie obrázkov.

Pomalý web sa nestane. Zaručujem zrýchlenie s úspešnosťou 99%. V prípade neúspechu, ktorý môže byť spôsobený napríklad zdieľaným hostingom, garantujem 1% prípadov.

VPS je potrebný len pri vysokých návštevnostiach a veľkom množstve procesov vyžadujúcich vyhradené CPU a RAM. V mnohých prípadoch postačuje kvalitný webhosting s dobrou infraštruktúrou.

Zrýchlenie a optimalizáciu webu je možné vykonať do 7 dní od získania všetkých potrebných údajov.