Optimalizácia rýchlosti a výkonnosti vašej web stránky

Na rýchlosti
web stránky záleží

Ak váš web trpí pomalým načítavaním, nemusíte hneď siahať po zmene poskytovateľa webhostingu. V drvivej väčšine prípadov je možné riešiť túto situáciu pomocou optimalizácie webového rozhrania a zrýchlením načítavania stránok. Neváhajte a zverte mi do rúk váš web, aby som sa mohol venovať jeho optimalizácii a zrýchleniu na platforme WordPress. S mojimi skúsenosťami a odbornými znalosťami v tejto oblasti, vám dokážem dosiahnuť výsledky do troch dní. Neexistuje pre mňa problém, ktorý by som nemohol vyriešiť, a som pripravený poskytnúť vám profesionálnu službu, ktorá zabezpečí rýchle a plynulé načítavanie vašej webovej stránky. Optimalizácia a zrýchlenie sú kľúčovými pojmy v oblasti webového dizajnu a som presvedčený, že vám môžem poskytnúť riešenie, ktoré vašej stránke prináša úspech.

Cena

od 149 €

bez DPH

Garancia optimalizácie
Monitoring
Assety
Cache
Databáza
FAQ

Najčastejšie otázky

Optimalizácia rýchlosti začína sedemdňovým sledovaním chodu stránky na identifikáciu nedostatkov. Následne sa vykonáva audit webu, zahŕňajúci pluginy, kódy a obrázky. Na základe získaných informácií sa navrhuje proces optimalizácie.

Optimalizácia zahŕňa monitorovanie rýchlosti, minifikáciu HTML, CSS a JS, nastavenie cache a optimalizáciu načítania assetov naprieč celým webom, vrátane optimalizácie obrázkov.

Pomalý web sa nestane. Zaručujem zrýchlenie s úspešnosťou 99%. V prípade neúspechu, ktorý môže byť spôsobený napríklad zdieľaným hostingom, garantujem 1% prípadov.

VPS je potrebný len pri vysokých návštevnostiach a veľkom množstve procesov vyžadujúcich vyhradené CPU a RAM. V mnohých prípadoch postačuje kvalitný webhosting s dobrou infraštruktúrou.

Zrýchlenie a optimalizáciu webu je možné vykonať do 7 dní od získania všetkých potrebných údajov.